DŮM IVO

V areálu vesničky Borak leží uprostřed vegetace dům, s možností ubytování v jednom apartmánu pro 4 – 5 osob v I. patře. Skládá se ze 2 ložnic, kompletně vybavené kuchyně, příslušenstvím a terasy s překrásným výhledem na širé moře. Romantikové pak ocení nezapomenutelné západy slunce nad pelješackým průlivem, které mohou pozorovat každý den z terasy. Parkování je zajištěno přímo u domu. Majitel bydlící v přízemí je hostům kdykoliv k dispozici. Apartmán je hosty velmi oblíben pro svoji ideální polohu nad mořem a klidné prostředí v domě. Svoji velkou roli sehrává i pozorná, ale nevtíravá péče majitelů objektu, díky níž se budete cítit jako doma.

Borak nabízí dvě oblázkové pláže mezi skalními útesy ve vzdálenosti do 100 m chůze. V místě jsou dvě restaurace s výbornou dalmatinskou kuchyní. Pro větší nákupy využijte blízké Potomje, kde je benzinové čerpadlo, pošta se směnárnou a řada prodejců místního vína druhu “MALI PLAVAC“ a “DINGAČ.“

Ceny v EUR:

mimosezóna:

od 55 € do 65 € /apartmán/noc – do čtyř osob

sezóna:

85 €/apartmán/noc – do čtyř osob

přistýlka : 10 €/noc

 

poznámka: host platí mimo ceny za ubytování poplatek z přechodného pobytu v kunách

cena zahrnuje: ručníky, utěrky, toaletní papír, 2 ventilátory, parkoviště, gril, venkovní sprcha

 

 

Užívejte u Iva v naprostém soukromí. Dům Ivo pronajímá pouze jediný apartmán, což Vám zaručí klidně prožitou dovolenou 🙂 V ceně ubytování jsou zahrnuté ventilátory.