Chorvatsko u mořeChorvatsko u moře
Zapomenuté heslo?

Dům IVONA

Volné pokoje

Dům IVONA apartmán 3

Maximum hostů:
5
Maximum Dětí:
1

WIFI ZDARMA
KLIMATIZACE ZDARMA

v přízemí domu, se nachází apartmán č. 3 – velký, nabízí komfortní ubytování soukromého bytu, navíc je vybaven perfektně zařízenou kuchyní včetně mrazící box a televizorem.

Velký apartmán č. 3 pojme až 6 osob za předpokladu, že jedna z nich je malé dítě. Hosté mají k dispozici dvě dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s rozkládacím gaučem, který je možno použít jako další dvě lůžka, kuchyňský kout a terasu s výhledem na moře.

 

Dům IVONA apartmán 2

Maximum hostů:
2
Maximum Dětí:
2

WIFI ZDARMA
KLIMATIZACE ZDARMA

v přízemí domu, se nachází apartmán č. 2 – střední, nabízí komfortní ubytování soukromého bytu, navíc je vybaven perfektně zařízenou kuchyní včetně mraznice a televizorem.

Střední apartmán č. 2 pro 3-4 osoby má ložnicí o dvou lůžkách, další dvě lůžka jsou na prostorném rozkládacím gauči v obývacím pokoji s kuchyňským koutem, příslušenství a prostorná terasa v zeleni zahrady.

Dům IVONA apartmán 1

Maximum hostů:
2
Maximum Dětí:
1

WIFI ZDARMA
KLIMATIZACE ZDARMA

v přízemí domu, se nachází apartmán č. 1 – malý, nabízí komfortní ubytování soukromého bytu, navíc je vybaven perfektně zařízenou kuchyní včetně mraznice a televizorem.

Malý apartmán č. 1 pro 2-3 osoby má ložnicí o dvou lůžkách, do kuchyně lze dát přistýlku pro malé dítě, koupelna a terasa s výhledem do zahrady.

Dům
5 star
Jižní pobřeží - širé moře
Městečko LOVIŠTĚ
22CJ+JR Lovište, Chorvatsko
7 noci

WIFI ZDARMA

KLIMATIZACE ZDARMA

Dům Ivona nabízí ubytování ve třech apartmánech

přízemí domu, které se liší jen svými rozměry. Apartmány dělíme na č. 1 – malý, č. 2 – střední a č. 3 velký. Všechny apartmány jsou zcela nově vybaveny a lze říci, že nabízejí komfortní ubytování soukromého bytu, navíc jsou vybaveny perfektně zařízenou kuchyní včetně mraznice, každý apartmán je vybaven televizorem.

Malý apartmán č. 1 pro 2-3 osoby má ložnicí o dvou lůžkách, do kuchyně lze dát přistýlku pro malé dítě, koupelna a terasa s výhledem do zahrady.

Střední apartmán č. 2
 pro 3-4 osoby je ložnicí o dvou lůžkách, další dvě lůžka jsou na prostorném rozkládacím gauči v obývacím pokoji s kuchyňským koutem, příslušenství a prostorná terasa v zeleni zahrady.

Velký apartmán č. 3 pojme až 6 osob za předpokladu, že jedna z nich je malé dítě. Hosté mají k dispozici dvě dvoulůžkové ložnice, obývací pokoj s rozkládacím gaučem, který je možno použít jako další dvě lůžka, kuchyňský kout a terasu s výhledem na moře.

Možnost grilování ve volné přírodě na přídomní zahradě má každý ubytovaný host. Hostům je k dispozici zahradní domek s grilem a stylovým nábytkem z masivního dřeva.

Parkování pro každý apartmán je přímo před domem u příjezdové cesty bez dalšího provozu, neboť Loviště je v sezóně uzavřeno pro provoz motorových vozidel.

Loviště je výborným kompromisem pro rodiny s dětmi dospívajícího věku, kdy děti mohou využívat večerního života na pěší zóně a rodiče mohou vychutnávat klidné prostředí domu uprostřed rozlehlé zahrady. Přitom dům je vzdálen pouhých 200 kroků od pěší zóny.

Ceny v EUR:

Mimosezóna:

malý apartmán od 35 € do 45 €/noc – 2 až 3 osoby

střední apartmán od 45 € do 55 €/noc – 3 až 4 osoby

velký apartmán od 56 € do 76 €/noc – 4 až 6 osoby

ceny se řídí počtem ubytovaných osob v apartmánu

Sezóna:

malý apartmán od 45 € do 55 €/noc – 2 až 3 osoby

střední apartmán od 56 € do 65 €/noc – 3 až 4 osoby

velký apartmán od 76 € do 96 €/noc – 4 až 6 osoby

ceny se řídí počtem ubytovaných osob v apartmánu

 

Cena zahrnuje: lůžkoviny, ručníky, utěrky, fén, žehlička, mýdlo, čistící prostředek na nádobí, toaletní papír, varná konvice, fén, žehlička, televizor, ventilátor, parkoviště, WIFI, klimatizace

Cena nezahrnuje: Poplatek z přechodného ubytování 

Možno objednat večeře nebo polopenzi

                           Možnost ubytování s neagresivním pejskem za příplatek 4 EUR/noc

Podmínky užití - Dům IVONA

Vybavení - Dům IVONA

 • GRIL
 • KLIMATIZACE
 • LEDNICE
 • LŮŽKOVINY
 • MAZLÍČCI POVOLENI
 • MIKROVLNNÁ TROUBA
 • PARKOVÁNÍ ZDARMA
 • TELEVIZE
 • WI_FI

Hodnocení hostů (0 hodnocení)

Dům IVONA Městečko LOVIŠTĚ, Jižní pobřeží - širé moře

Vaše celkové hodnocení této nemovitosti

Číslo rezervace

Pin kód

Nadpis vaší recenze

Vaše recenze

Jaký to byl typ výletu?

 • Obchodní
 • V páru
 • Rodinný
 • S přáteli
 • Sólo
Translate »